Offcanvas Section

You can publish whatever you want in the Offcanvas Section. It can be any module or particle.

By default, the available module positions are offcanvas-a and offcanvas-b but you can add as many module positions as you want from the Layout Manager.

You can also add the hidden-phone module class suffix to your modules so they do not appear in the Offcanvas Section when the site is loaded on a mobile device.

ایمیل کی پاد گشت info@keipadgasht.net
اطلاعات گرجستان - 5.0 از 5 بر اساس 2 امتیاز

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اطلاعات گرجستان :

کشور گرجستان در قفقاز جنوبی قرار گرفته است . این کشور از نظر طول در امتداد مدار کشیده شده و به اندازه 370 کیلومتر ادامه دارد و عرض این کشور 200 کیلومتر می باشد که قطر آن 613 کیلومتر است . اگر بخواهیم بصورت کلی در نظر بگیریم مساحت گرجستان 69.700 کیلومتر مربع می باشد.

کشور گرجستان هم مرز با روسیه است که این مرز از نظر نظامی اهمیت بسیاری دارد.

گرجستان کشوری آرام و تقریبا میشه گفت بدون دغدغه می باشد و افرادی که به دنبال زندگی با آرامش و آسایش هستند می توانند گرجستان را برای ادامه زندگی انتخاب کنند . کشور گرجستان کشوری در حال پیشرفت است که خود را وارد اتحادیه اروپا قرار داده است.

سطح زندگی در گرجستان تقریبا برابر با فرهنگ ایرانی است و ایرانیان به راحتی می توانند با مردم گرجستان کنار بیایند و زندگی خود را ادامه دهند . گرجی ها مردمان شادی و با اصالتی هستند.

هزینه های زندگی در گرجستان بسیار پایین است و اگر بخواهیم با تهران مقایسه کنیم تقریبا می توان گفت یک سوم می باشد. اگر بخواهیم به این کشور اروپایی اما ارزان سفر کنیم نیازی به دریافت ویزا نیست و شرایط خاصی ندارد و علاقه مندان به راحتی می توانند به این کشور سفر کنند و از آداب و رسوم و شرایط و تاریخ آن لذت ببرند.

این کشور اروپایی از ارزش والایی برخوردار است و جز بهترین کشورها از لحاظ امنیت و سایر موارد میباشد. گرجستان دارای نشان سومین پلیس پاک دنیاست و از ویژگی های خوب این کشور است.

نکته جالب در مورد گرجستان اینجاست که هیچ قشری به جز خود گرجی ها نمی تواند به زبان آنها صحبت کند. زبان گرجستان بین 14 زبان منحصر بفرد دنیاست و الفبای مخصوص به خود را دارد.

کشور گرجستان جز متنوع ترین کشورهایی است که دارای اکو سیستم جالبی در دنیاست. این کشور 12 منطقه مختلف آب و هوایی دارد و همچنین دارای 49 نوع خاک مختلف است و به غیر از همه این ها این کشور دارای حیواناتی نظیر : پلنگ، سیاه گوش، خرس در جنگل های خود است.

گرجستان تعداد زیادی آثار ثبت شده در یونسکو را دارد و سه مکان فرهنگی آن در لیست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. این را هم باید گفت که 15 منطقه دیگر در گرجستان وجود دارد که بطور آزمایشی در لیست ثبت یونسکو قرار گرفته اند.

 

 

برای اطلاع از نرخ های آفری همین حالا تماس بگیرید !

کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به سوالات و راهنمایی شما عزیزان برای انتخاب بهترین پکیج ها می باشند.